ukr
Івано-Франківськ
04:54

Харив Л.М., ФОП

юридичний
Калуш, ул. Подвальная, 14
фактичний
Іваноно-Франковськ, ул. Васильянок, 3
Харив Любомир Мирославович, владелец
на Флагма з 8 лютого 2014
+380 (98) 570-XX-XX,  +380 (50) 761-XX-XX,  +380 (3472) 7-XX-XX,  xxxxx

Діяльність

У нас представлений, самий широкий асортимент товарів від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників. Ми працюємо на пряму і з офіційними представниками виробників зарубіжних марок в Україні, у нас постійно поповнюється асортимент .

- Бакалія : зернова кава, мелена кава, ароматизована кава, листовий чай, пакетований чай, ароматизований чай, розчинні напої, вода газована, вода негазова, ароматизована вода, інгредієнти до кавових автоматів, заморожені і оходженні продукти, порційні продукти з нанесенням логотипа Вашого закладу і багато іншого

- Автотовари : Шини, Диски , Акумулятори Багажні системи, Автосигналізації та засоби захисту, Деталі кузова та салону, Автомобільні масла, Автохімія Аудіо-Відео, Навігація і антирадари, Автомобільні приналежності, Дитячі автокрісла, Оптика і дзеркала, Автоінструменти, Все для відпочинку та туризму , Обладнання для СТО , Тюнінг , Запчастини.

- Офіс : папір та вироби з паперу, приладдя для письма, креслення та діловодства, офісні дрібниці та інструменти, презентаційне обладнання, оргтехніка та витратні матеріали, офісна техніка, офісні меблі, ділові подарунки та сувеніри, господарчі товари, продовольчі товари.

- Краса , здоров’я : догляд за волоссям , ротовою порожниною, тілом , обличчям , засоби особистої гігієни, засоби для гоління, та інше.

- Дім : пральний порошок, гелі для прання, засоби для виведення плям, ополіскувачі, засоби для прибирання а також інші товари побутової хімії, побутова техніка та електроніка за найдемократичнішими цінами, енергозберігаючі лампочки, меблі,

- Хобі : Металошукачі, пошукові магніти.

- Дитячий світ : Підгуздники, іграшки , одяг, взуття, і багато іншого

- Послуги : Сервісне обслуговування техніки. експедиторські послуги, послуги салона краси,

Всі представлені товари , а також продукція власного виробництва має відповідні сертифікати відповідності або посвідчення якості.

З питаннями, побажаннями та зауваженнями Ви можете напряму звернутися до керівництва ): Ми з великою увагою читаємо Ваші листи і відповідаємо на них.

адреса:

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися:

Івано-Франківська обл. м. Калуш, вул. Підвальна, буд. 14, офіс №46(центральний офіс)

м. Івано-Франківськ , вул. Василіянок , 3 (цокольне приміщення)

Компанія утворена в 2007 році, чисельність 5 осіб
переглядів: 106

Реєстрація: 8 лют 2014      індекс активності: F 0.0

×
×
×
×
×