ukr
Івано-Франківськ
08:56
Акція "Боссанова"

Акція "Боссанова"

400 грн  /кілограм
300 - 270 грн  /кілограм  оптом
Харів Любомир Мирославович, керівник
на Флагма з 20 квітня 2010
Продам

Кавовий мікс Bossanova має багату смакову картину , яка відображатиме блиск бразильського карнавалу , з симпатичними горіховими нотками в послевкусии . Кава - напій , яким насолоджуються по всій планеті , однак не існує іншої країни , для жителів якої кава була б настільки значущий , як для Бразилії . Кава у цих краях вживають нескінченно , його подають в невеликих кухликах ( demitasses ) . Дійсний бразилець випиває в межі 12-24 " демітасесов " на добу. Бразильські бізнесмени неодмінно звуть партнерів на чашечку кави , під час якої вирішуються актуальні проблеми , а господині завсігди подають каву гостям , так як кава - це знак хлебосольства в Бразилії . Ймовірно , в Бразилії майстерність приготування кави доведено до ідеальності , як ні в якій іншій країні. Приготування Bossanova стартує з ідеально чистого посуду , прісної води , точного зважування , і істинний житель Бразилії ніколи в житті не дасть кави кипіти. Під час між сніданком і обідньою перервою бразильці перекушують - кава з тістечком , з бісквітами або з фаст - фудівської їжею.
Метод приготування: у фільтр - кавоварці - (100-150 мл води на 6-10 г кави ) , еспрессомашіне (35-50 мл води на 6-7 г кави ), спочатку помолов . Енергетична цінність в 100 мл готової кави 2 кКал.
Склад: 50 % Арабіка , 50 % Робуста .
Місце виростання зерна: Бразилія .
Термін зберігання: 24 місяці.
Упаковка: герметичний пакет з багатошарової фольги з зберігає аромат газовідвідним клапаном.
Умови зберігання : зберігати в сухому прохолодному місці при температурі не вище 20C і відносній вологості не більше 75 % уникаючи близькості сильних запахів.
Після відкриття пачки кави рекомендується зберігати в герметичній посуді.
Комерційна упаковка: (6 шт. Х 1 кг).
Виробник: Caffe Bonomi S. p . A. , Binasco .
Країна виробник: Італія .
1 кг - 100 грн
6 кг - 95 грн
12 кг- 90 грн
Есть другие варианты КоФе:

Оновлено: 25 жовтня 2018, 20:44
переглядів: 154
×
×
×
×
×